Rejestracja tel. 601 689 667
693 440 644, 68 454 64 45(6)
ul. A. Krzywoń 2
65-001 Zielona Góra

Nasi lekarze

  • Bartłodziej Przemysławspecjalista ortopedii i traumatologii ruchu

Jednodniowy Oddział Chirurgii

  • Bąk Michał - specjalista chirurg

​​Poradnia Chirurgiczna

  • Bemben Miłosław - specjalista neurochirurg i neurotraumatolog

Jednodniowy Oddział Chirurgii

  • Błaszczyk Rafałspecjalista radiolog

Pracownia USG

  • Błocki Janusz - lek. med. neurolog dziecięcy

Gabinet Prywatny

  • Bromber Krzysztof - dr n. med. specjalista urolog, chirurg

Poradnia Urologiczna, Jednodniowy Oddział Urologii, Jednodniowy Oddział Chirurgii, Gabinet Prywatny

  • Bywalec Jacek - specjalista chirurg

Pracownia Endoskopowa Przewodu Pokarmowego, Jednodniowy Oddział Chirurgii

  • Czajka Dorota - specjalista anestezjolog

Oddziały Jednodniowe, Pracownia Endoskopowa Przewodu Pokarmowego

  • Defort Piotr - specjalista neurochirurg

Jednodniowy Oddział Chirurgii

  • Dzieciuchowicz Łukasz - prof. dr hab. n. med. specjalista chirurgii naczyniowej - www.dzieciuchowicz.pl

Gabinet Prywatny, Jednodniowy Oddział Chirurgii

  • Filar Andrzej - lek. med. specjalista ortopedii i traumatologii ruchu

Odzdział chirurgii jednego dnia, Gabinet Prywatny

  • Gotlibowski Wojciech - specjalista chirurgii i chirurgii naczyniowej

Poradnia chirurgiczna, Jednodniowy Oddział Chirurgii

  • Grochulski Damian - specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Oddziały Jednodniowe

  • Górska Lucyna - specjalista chirurg dziecięcy

Pracownia urodynamiczna, Poradnia Urologiczna

  • Haliński Adam - dr n. med. specjalista urolog FEBU

Poradnia urologiczna, Jednodniowy Oddział Urologii i Urologii Dziecięcej, Gabinet Prywatny

  • Haliński Andrzej - dr n. med. specjalista urolog dziecięcy, urolog, chirurg dziecięcy, Konsultant Wojewódzki ds. Urologii Dziecięcej

Poradnia Urologii Dziecięcej, Jednodniowy Oddział Urologii Dziecięcej, Jednodniowy Oddział Chirurgii, Gabinet Prywatny

  • Hałabura Anna - specjalista endokrynolog

Prywatny Gabinet Endokrynologiczny

  • Hladun Tarasspecjalista urolog

Poradnia Urologiczna

  • Iciek Witold - specjalista laryngolog

Jednodniowy Oddział Laryngologii

  • Jamont Robert - specjalista chirurg plastyczny

Jednodniowy Oddział Chirurgii Plastycznej

  • Jośko Krystianspecjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Oddziały Jednodniowe

  • Juszczyszyn Beataspecjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Oddziały Jednodniowe

  • Dawid Kawka - specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

           ​​Jednodniowy Oddział Chirurgii

  • Kamińska Krystyna - specjalista radiolog

Pracownia USG

  • Kamiński Sebastian - specjalista otolaryngolog

​​Gabinet Prywatny

  • Karolewicz Leszek - specjalista dr pediatra

Gabinet Prywatny

  • Karaśkiewicz Karolspecjalista chorób wewnętrznych, kardiolog

Gabinet Prywatny

  • Kochańska-Bromber Joanna - specjalista chorób płuc

Poradnia Chorób Płuc

  • Korkuś Dagmara - specjalista chirurg

Poradnia chirurgiczna

  • Kosowicz Igor - specjalista anestezjolog

Oddziały Jednodniowe, Pracownia Endoskopowa Przewodu Pokarmowego

  • Kościelniak Władysław - specjalista anestezjolog

Oddziały Jednodniowe, Pracownia Endoskopowa Przewodu Pokarmowego

  • Kot Marcin - specjalista neurochirurg,

Gabinet Prywatny, Jednodniowy Oddział Chirurgii

  • Krejczy Kamila - specjalista położnictwa i ginekologii

Gabinet Prywatny

  • Krenz Bartosz - specjalista urolog

Poradnia urologiczna, Gabinet Prywatny, Jednodniowy Oddział Urologii

  • Kudliński Bartosz - dr n. med. specjalista anestezjolog

Oddziały Jednodniowe, Pracownia Endoskopowa Przewodu Pokarmowego

  • Kupis Marek - specjalista chirurg, gastroenterolog

Poradnia chirurgiczna, Jednodniowy Oddział Chirurgii, Poradnia gastroenterologiczna

  • Laskowski Filip - specjalista radiolog

Pracownia USG

  • Lewandowski Roman - dr n. med. specjalista chirurg klatki piersiowej

Gabinet Prywatny

  • Lewczuk Piotr - specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Oddziały Jednodniowe

  • Maliszewski Tomasz - specjalista urolog, chirurg

Jednodniowy Oddział Urologii, Gabinet Prywatny

  • Maniak Maciej - specjalista chirurg

Poradnia Chirurgiczna, Jednodniowy Oddział Chirurgii

  • Merena Piotr - specjalista urolog

Poradnia Urologiczna, Jednodniowy Oddział Urologii

  • Maślicka Agnieszkakardiolog dziecięcy

Gabinet Prywatny

  • Matecki Paweł - specjalista anestezjologii i intesywnej terapii

Oddziały Jednodniowe

  • Myśliwiec Krzystof - specjalista hematolog

Prywatny Gabinet Hematologiczny

  • Napierała Piotr - lek. med. specjalista otorynolaryngolog

Gabinet Prywatny

  • Niedźwiedź Iwona - specjalista chirurg naczyniowy

Gabinet Prywatny

  • Niedźwiedź Tomasz - specjalista chirurg

Jednodniowy Oddział Chirurgii, Pracownia Endoskopowa Przewodu Pokarmowego

  • Nowik-Ibrahim Renata - specjalista otolaryngolog 

Gabinet Prywatny

  • Orchel Grzegorz - lekarz w trakcie specjalizacji z urologii

Poradnia urologiczna

  • Ossowski Karol - specjalista anestezjologii i intensywnej terapii 

Oddziały Jednodniowe

  • Pałka Łukaszspecjalista chirurgii naczyniowej

Gabinet Prywatny

  • Paczała Rafał - specjalista chorób oczu

Gabinet Prywatny

  • Pawlak Leszek - specjalista ginekolog położnik, androlog

Gabinet Prywatny

  • Ptaszyńska Barbara - specjalista chorób wewnętrznych, specjalista gastroenterolog

Poradnia Gastroenterologiczna

  • Radecki Edwin - specjalista urolog, chirurg

Poradnia urologiczna i Jednodniowy Oddział Urologii i Chirurgii, Gabinet Prywatny

  • Rajca Dorotaspecjalista nefrolog

Gabinet Prywatny

  • Sidziński Krzysztofspecjalista chirurg

Poradnia Chirurgiczna, Jednodniowy Oddział Chirurgii

Poradnia Chirurgiczna, Jednodniowy Oddział Chirurgii, Pracownia Endoskopowa Przewodu Pokarmowego

  • Sikora Artur - specjalista ortopedii i traumatologii

Gabinet Prywatny, Jednodniowy Oddział Chirurgii

  • Sikora Łukasz - specjalista chirurg

Poradnia Chirurgiczna

  • Sobolewska Magdalenalekarz w trakcie specjalizacji z chirurgii

Poradnia Chirurgiczna

  • Sobolewski Bartłomiej - specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Oddziały Jednodniowe

  • Sputo-Samociak Karolina - specjalista chorób wewnętrznych

Poradnia Chorób Płuc, POZ

  • Staniul Piotr - lekarz w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej

Poradnia Chirurgiczna

  • Stroczyński Maciej - lekarz w trakcie specjalizacji z urologii

Poradnia urologiczna

  • Stroczyńska Elżbieta lek. radiolog

Pracownia USG

Gabinet Prywatny, Jednodniowy Oddział Chirurgii

  • Świrkowicz Jolanta specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Oddziały Jednodniowe

  • Urbaniak Agata - specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Oddziały Jednodniowe

  • Wiadomski Krzysztof - specjalista urolog, chirurg

Jednodniowy Oddział Urologii i Chirurgii, Gabinet prywatny

  • Zaorska Dianaspecjalista chorób oczu

Jednodniowy Oddział Okulistyczny

  • Zaniew Marcin - dr nauk med. nefrolog dziecięcy

Gabinet prywatny

  • Zieliński Marcin - specjalista chorób oczu

Jednodniowy Oddział Okulistyczny

  • Żyła Jacek - chirurg specjalista

Poradnia endoskopowa

Specjalistyczne Centrum Medyczne KLINIKA WIŚNIOWA © 2017Wykonanie: