Rejestracja tel. 601 689 667
693 440 644, 68 454 64 45(6)
ul. A. Krzywoń 2
65-001 Zielona Góra

Lekarz medycyny Robert Zawrotniak

Lek. med. Robert Zawrotniak jest ginekologiem od ponad 25 lat i przez całe życie zawodowe ta specjalizacja wciąż go fascynuje. Przez większość tego czasu pracował w szpitalu w Nowej Soli jako ordynator Oddziału III stopnia referencyjnego z pododdziałem onkologii ginekologicznej. W oddziale zajmował się najtrudniejszymi przypadkami ginekologicznymi oraz położniczymi z całego województwa lubuskiego oraz województw ościennych.

Uczestniczył w licznych kongresach i sympozjach w Polsce i zagranicą, uzyskując umiejętności potwierdzone certyfikatami.

 

Szczególnie zainteresowania doktora to problemy z dziedziny niepłodności, zaburzeń endokrynologicznych, onkologii ginekologicznej oraz statyki narządu rodnego (wypadanie narządu rodnego, nietrzymanie moczu). Specjalny nacisk kładzie na relację z pacjentką. W tym zakresie istotne dla niego jest zbudowanie zaufania i poczucie bezpieczeństwa. Stara się, by zawsze otrzymała profesjonalną pomoc.

 

Za swoją pracę został nagrodzony przez miesięcznik „TWÓJ STYL” nagrodą „Lekarz przyjacielem kobiety”. Nadto otrzymał „Laur pacjenta” oraz zdobył tytuł „Ginekolog roku w województwie lubuskim”. Nagrody te przyznali pacjenci, co jest najważniejszym wyróżnieniem i motywacją do kontynuowania misji lekarza.

 

Wyróżnienie Robert Zawrtoniak  Wyróżnienie Robert Zawrtoniak  Wyróżnienie Robert Zawrtoniak

 

Serdecznie zapraszamy!

Specjalistyczne Centrum Medyczne Wiśniowa Clinic © 2017Wykonanie: