Rejestracja tel. 601 689 667
693 440 644, 68 454 64 45(6)
ul. A. Krzywoń 2
65-001 Zielona Góra

Barbara Ronowicz-Woźna - psycholog, psychoterapeuta

Od 11. sierpnia br. w naszej przychodni zacznie przyjmować Barbara Ronowicz-Woźna - psycholog, psychoterapeuta. Od ponad 15 lat pomaga osobom dorosłym, młodzieży od 16 roku życia oraz seniorom. Udziela wsparcia zarówno w sytuacjach kryzysowych w życiu osobistym i zawodowym, jak i w poważniejszych problemach związanych bezpośrednio ze zdrowiem psychicznym.  Prowadzi konsultacje psychologiczne,a  także psychoterapię w nurcie psychodynamicznym oraz terapię EMDR.

 

Terapia psychodynamiczna skupia się na odkrywaniu i zrozumieniu tych nieświadomych konfliktów i pragnień, które wpływają na zachowanie i emocje pacjenta. Poprzez analizę relacji z innymi oraz zgłębianie wcześniejszych doświadczeń związanych z wczesnymi relacjami z rodzicami, terapeuta pomaga pacjentowi nabierać świadomości swoich nieświadomych procesów i lepiej zrozumieć siebie. Terapia psychodynamiczna ma na celu zmianę myślenia, odczuwania i zachowania, a także pomaga w rozwijaniu zdrowszych mechanizmów obronnych.

 

Terapia EMDR polega na wywołaniu bilateralnej stymulacji (np. poprzez ruch oczu) podczas przetwarzania traumatycznych wspomnień lub innych trudnych doświadczeń emocjonalnych. Terapia EMDR zakłada, że umysł ma wrodzone zdolności do przetwarzania trudnych doświadczeń i gojenia emocjonalnych ran. Stymulacja bilateralna, która jest kluczowym elementem terapii, ma wspierać ten naturalny proces, pozwalając pacjentowi na zdrowsze przetworzenie traumy i redukcję związanych z nią objawów.

 

Rejestracja bezpośrednio tylko pod numerem telefonu 603793999.

Specjalistyczne Centrum Medyczne Wiśniowa Clinic © 2017Wykonanie: